YHTEYSTIEDOT

TEHTÄVÄHENKILÖPUHELIN      SÄHKÖPOSTI

Seuran hallituksen puheenjohtaja

Lilli Rantahakala

O4O7247684

lilli.rantahakala@gmail.com

Seuran hallituksen varapuheenjohtaja

Hannu Sireni

O503799329

hannu.sireni@phnet.fi

    
JAOSTOJEN YHTEYSHENKILÖT   

Ammunta

Ari Meinander

O443OO464O

ari.meinander@gmail.com

Hiihto

Matti Palvaila

O4OO966941

matti.palvaila@phnet.fi

Jalkapallo

Hannu Sireni

O5O3799329

hannu.sireni@phnet.fi

Jääkiekko

Markku Kotilainen

O4OO9358O8

bode.kotilainen@suomi24.fi

Soutu ja Melonta

Harri Hynynen

O44O875O2O

harri.hynynen@ovaldesign.fi

Yleisurheilu

Lilli Rantahakala

O407247684

lilli.rantahakala@gmail.com

Lentopallo

Hannu Jokinen

O400499155

h.motors@inet.fi

Pesäpallo

Lilli Rantahakala

O407247684

lilli.rantahakala@gmail.com

Pyöräily

Mikko Rantahakala

O407502011

mikko.rantahakala@gmail.com

    
SEURAMARKKINOINTI    

Kotisivut

Mikko Rantahakala

O4O75O2O11

mikko.rantahakala@gmail.com

Seurajulkaisut ja lehti-ilmoitukset

Pirjo Aartolahti

O4O5592236

pirjo.aartolahti@aartolahti.com

    
MAINOSPAIKKOJEN MYYNTI   

Sysmän keskustaajaman valopylväsmainokset

Visa Uutela

O4O8289182

visa.uutela@sysma.fi

Mainospaikat kausijulkaisuihin

Pirjo Aartolahti

O4O5592236

pirjo.aartolahti@aartolahti.com

Mainospaikat seuran asusteisiin ja tapahtumiin

Lilli Rantahakala

O407247684

lilli.rantahakala@gmail.com

 

+ jaostojen yhteyshenkilöt