YHTEYSTIEDOT

TEHTÄVÄHENKILÖPUHELIN      SÄHKÖPOSTI

Seuran hallituksen puheenjohtaja

Lilli Rantahakala

O4O7247684

lilli.rantahakala@gmail.com

Seuran hallituksen varapuheenjohtaja

Hannu Sireni

O503799329

hannu.sireni@phnet.fi

    
JAOSTOJEN YHTEYSHENKILÖT   

Ammunta

Ari Meinander

O443OO464O

ari.meinander@gmail.com

Hiihto

Matti Palvaila

O4OO966941

matti.palvaila@phnet.fi

Jalkapallo

 

 

 

Jääkiekko

Jukka Sompi

0407416945

jukka.sompi@luukku.com

Soutu ja Melonta

Harri Hynynen

O44O875O2O

harri.hynynen@ovaldesign.fi

Yleisurheilu

Lilli Rantahakala

O407247684

lilli.rantahakala@gmail.com

Lentopallo

Mikko Tarvaala

0504643202

m.tarvaala@outlook.com

Pesäpallo

Tuuli Salonen

Hanna Toivonen

0509189567

0440616339

tuuli1999@gmail.com

hannatoivonen7@gmail.com

Pyöräily

Mikko Rantahakala

O407502011

mikko.rantahakala@gmail.com

    
SEURAMARKKINOINTI    

Kotisivut

Mikko Rantahakala

O4O75O2O11

mikko.rantahakala@gmail.com

Seurajulkaisut

Mikko Rantahakala

O4O75O2O11

mikko.rantahakala@gmail.com

Sysmän keskustaajaman valopylväsmainokset

Lilli Rantahakala

O407247684

lilli.rantahakala@gmail.com

Mainospaikat seuran asusteisiin ja tapahtumiin

Lilli Rantahakala

O407247684

lilli.rantahakala@gmail.com

 

+ jaostojen yhteyshenkilöt